O mnie

portret piotr zbrzeski, mężczyzna w czapce YN

Piotr Zbrzeski

Projektuję strony www

Obecnie współpracuję i mocno wspieram lokalne przedsiębiorstwa, które mają swoje powołanie. Od sklepu internetowego sprzedającego przedmioty codziennego użytku, po wysoce wyspecjalizowane firmy. Mocno wierzę, że dobrze zaprojektowany wizerunek przyczynia się do niezwykle szybkiego rozwoju marki.

Jestem projektantem stron internetowych z Kosakowa, ale pracuje nad wieloma projektami dla osób i firm z całej Polski oraz Szwecji. Ukończyłem Policealną Szkołę Informatyki o specjalizacji Aplikacje Internetowe. Posiadam wieloletnie doświadczenie, które sięga początku lat 2000. W tamtym okresie właśnie zacząłem publikować swoje pierwsze strony, wtedy pisane w html.

Na codzień pracuję nad różnymi projektami, od zwykłego logotypu dla jednoosobowej działalności gospodarczej, po duże serwisy internetowe. Obojętnie, czy jest to szkic, czy duży prototyp, zawsze staram się zapewnić najwyższą możliwą jakość swojej pracy. Zadowolenie klienta to mój priorytet.

Poza pracą czerpię inspiracje z przyrody robiąc fotografie krajobrazowe także z powietrza przy pomocy drona. Bardzo często wraz z żoną i córką wyjeżdżam w góry, gdzie przemierzam górskie szlaki. Wiele pomysłów „wpada” mi do głowy w czasie wolnym, tak więc jestem ciągle w pracy, co bardzo lubię.

Umiejętności Cyfrowe
Figma
Adobe XD
WordPress
Illustrator
Affinity Designer
Photoshop
Umiejętności Brandowe
Logotypy
Reklamy, ulotki, wizytówki
Strony www
Sklepy www
Social Media
Google analytics
Google Search Console
Google ADS
Search Engine Optimization
Doświadczenie Zawodowe
projektowanie stron www
Specjalista WordPress
Specjalista E-commerce
Freelancer fotografia
Freelancer Grafik
Administracja sieciami teleinformatycznymi
Wsparcie IT dla firm

Ludzie mówią o mnie…

…mówią o mnie dobrze

morski widok z motorówką

Pan Piotr świadczy usługi na najwyższym poziomie.Strona wykonana dokładnie tak jak chciałam. Szybko odpowiada na maile. Zmiany na stronie wprowadzane są bardzo szybko co mile mnie zaskoczyło🙂


Żaneta

panele fotowoltaiczne i pompa ciepła

Pan Piotr ma ogromną wiedzę z zakresu budowania stron www, zarządzania nimi, optymalizacją kosztów ich utrzymania (płatności za domeny, hostingi itp.) Potrafi bardzo kompetentnie doradzić


Karol

instruktor przy windsurfingu

Polecam Pana Piotra zrobił mi całą stronę internetową mojej firmy Surfstacja. Strona dokładnie taka jaką chciałam przejrzysta nowoczesna jakość i podejście do klienta na 6+ polecam serdecznie.


Patrycja